Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i/lub danych Ucznia, którego jestem opiekunem prawnym przez Euroschool-Perfect z siedzibą w Białymstoku przy ul. Upalnej 1a w celu przesłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych biuro@perfect.ids.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych i/lub danych Ucznia, którego jesteście opiekunem prawnym , podanych w powyższym formularzu jest Euroschool-Perfect z siedzibą w Białymstoku przy ul. Upalnej 1a. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do nas na adres administratora danych : biuro@perfect.ids.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadą, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce bezpieczeństwa.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji, w tym informacji handlowej przesyłanej na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu, a także na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Euroschool-Perfect. Wyrażenie w/w zgody jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

adres Adres:
ul. Upalna 1a, lok.4-5, 15-668 Białystok

telefon Telefon:

+48 698 257 608

+48 604 248 328


mail E-mail: perfect@perfect.ids.pl